IDSD-05-D-10.00
Manufacturer Part Number:
IDSD-05-D-10.00
Part of Description:
CABLE ASSEM 10POS
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)