RB521S-30-HF
Manufacturer Part Number:
RB521S-30-HF
Manufacturer/Brand:
Comchip Technology
Part of Description:
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Manufacturer :
Comchip Technology
Current - Average Rectified (Io) :
200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr :
30 µA @ 10 V
Package / Case :
SC-79, SOD-523
Speed :
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package :
SOD-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
500 mV @ 200 mA