EVAL6563-80W
- Manufacturer Part Number:
- EVAL6563-80W
- Manufacturer/Brand:
- STMicroelectronics
- Part of Description:
- EVAL BOARD FOR L6563
- Manufacturer :
- STMicroelectronics
- Product Category :
- Evaluation and Demonstration Boards and Kits
- Embedded :
- No
- Function :
- Power Factor Correction
- Primary Attributes :
- 80W, 220 ~ 390V Out, 88 ~ 264VAC In