EVLVIPGAN50FL
- Manufacturer Part Number:
- EVLVIPGAN50FL
- Manufacturer/Brand:
- STMicroelectronics
- Part of Description:
- 15 V / 50 W QR FLYBACK CONVERTER
- Manufacturer :
- STMicroelectronics
- Product Category :
- Evaluation and Demonstration Boards and Kits
- Embedded :
- No
- Function :
- Flyback Converter
- Primary Attributes :
- 90 ~ 265VAC Input Voltage