MAOC-112675-TR0500
- Manufacturer Part Number:
- MAOC-112675-TR0500
- Part of Description:
- VCO 12.675GHZ 1.5V-12.5V 5MMX5MM
- 2nd Harmonic, Typ (dBc) :
- -30
- Frequency - Center :
- 12.675GHz
- Frequency Range :
- 12.2 ~ 13.15GHz
- Height :
- 0.041" (1.04mm)
- Icc Max :
- 120mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 32-VFQFN Exposed Pad
- Phase Noise Typ (dBc/Hz) :
- -81
- Power (dBm) :
- 8
- Pushing (MHz/V) :
- 15
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Tuning Voltage (VDC) :
- 1.5 V ~ 12.5 V