534CB000500DGR
- Manufacturer Part Number:
- 534CB000500DGR
- Manufacturer/Brand:
- Isolink, Inc.
- Part of Description:
- XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
- Manufacturer :
- Isolink, Inc.
- Product Category :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 88mA
- Frequency - Output 1 :
- 25MHz, 50MHz, 66.666MHz, 100MHz
- Frequency - Output 2 :
- Frequency - Output 3 :
- Frequency - Output 4 :
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height :
- 0.071" (1.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 8-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V