AMPDEEI-A13T3
- Manufacturer Part Number:
- AMPDEEI-A13T3
- Current - Supply (Max) :
- 1.3mA (Typ)
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Height :
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 3.63V