AMPDEEH-A13T3
- Manufacturer Part Number:
- AMPDEEH-A13T3
- Manufacturer/Brand:
- Abracon LLC
- Part of Description:
- OSC MEMS XO DUAL OUTPUT
- Manufacturer :
- Abracon LLC
- Product Category :
- Pin Configurable/Selectable Oscillators
- Base Resonator :
- MEMS
- Current - Supply (Max) :
- 1.3mA (Typ)
- Frequency - Output 1 :
- 6.1298496MHz, 6.16791MHz
- Frequency - Output 2 :
- Frequency - Output 3 :
- Frequency - Output 4 :
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Height :
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 3.63V