501JAA25M0000BAF
- Manufacturer Part Number:
- 501JAA25M0000BAF
- Part of Description:
- OSC CMEMS 25.0000MHZ LVCMOS
- Current - Supply (Max) :
- 4.9mA
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
- Voltage - Supply :
- 3.3V