DSC1123AI1-156.2500T
- Manufacturer Part Number:
- DSC1123AI1-156.2500T
- Manufacturer/Brand:
- Dallas Semiconductor
- Part of Description:
- MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
- Manufacturer :
- Dallas Semiconductor
- Product Category :
- Oscillators
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- MEMS
- Current - Supply (Max) :
- 32mA
- Frequency :
- 156.25 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.035" (0.90mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead Exposed Pad
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- AEC-Q100
- Size / Dimension :
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 2.25V ~ 3.63V