CM031005-25-25M000000
- Manufacturer Part Number:
- CM031005-25-25M000000
- Manufacturer/Brand:
- Microsemi Corporation
- Part of Description:
- CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF
- Manufacturer :
- Microsemi Corporation
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 25 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- ±150ppm
- Frequency Tolerance :
- Height - Seated (Max) :
- Load Capacitance :
- 20pF
- Mounting Type :
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -15°C ~ 175°C