FA-128 25.00M-60AAAAU80RE0
- Manufacturer Part Number:
- FA-128 25.00M-60AAAAU80RE0
- Manufacturer/Brand:
- EPSON
- Part of Description:
- FA-128 25.00M-60AAAAU80RE0: MHZ
- Manufacturer :
- EPSON
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 80 Ohms
- Frequency :
- 25 MHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)