GC3100002
Manufacturer Part Number:
GC3100002
Manufacturer/Brand:
Diodes Incorporated
Part of Description:
CRYSTAL 31.0000MHZ 10PF
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30 Ohms
Frequency :
31 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C