CPFBZ-A2C4-32.768KD6
- Manufacturer Part Number:
- CPFBZ-A2C4-32.768KD6
- Part of Description:
- CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 50 kOhms
- Frequency :
- 32.768 kHz
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.098" (2.50mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SOJ, 5.50mm pitch
- Size / Dimension :
- 0.343" L x 0.146" W (8.70mm x 3.70mm)