445C25D24M00000
- Manufacturer Part Number:
- 445C25D24M00000
- Part of Description:
- CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 40 Ohms
- Frequency :
- 24 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.053" (1.35mm)
- Load Capacitance :
- 18pF
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)