CX3225SB12000H0FLJCC
- Manufacturer Part Number:
- CX3225SB12000H0FLJCC
- Manufacturer/Brand:
- Ethertronics/AVX
- Part of Description:
- CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
- Manufacturer :
- Ethertronics/AVX
- Product Category :
- Crystals
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 150 Ohms
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±15ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Load Capacitance :
- 12pF
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Mode :
- Fundamental
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)