NX2016SA-32MHZ-EXS00A-CS06654
- Manufacturer Part Number:
- Part of Description:
- CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 32 MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.020" (0.50mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Ratings :
- AEC-Q200
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)