XRCGB32M000F1H00R0
- Manufacturer Part Number:
- XRCGB32M000F1H00R0
- Part of Description:
- CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 60 Ohms
- Frequency :
- 32 MHz
- Frequency Stability :
- ±10ppm
- Frequency Tolerance :
- ±10ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Load Capacitance :
- 6pF
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Product Status :
- Not For New Designs
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)