XRCGB32M000F2P01R0
- Manufacturer Part Number:
- XRCGB32M000F2P01R0
- Part of Description:
- CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
- ESR (Equivalent Series Resistance) :
- 100 Ohms
- Frequency :
- 32 MHz
- Frequency Stability :
- ±20ppm
- Frequency Tolerance :
- ±20ppm
- Height - Seated (Max) :
- 0.028" (0.70mm)
- Load Capacitance :
- 8pF
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)