KRF185-12
- Manufacturer Part Number:
- KRF185-12
- Part of Description:
- BATTERY LUG 185 MM M12, 350 MCM
- Length - Overall :
- 3.386" (86.00mm)
- Stud/Tab Size :
- M12 Stud
- Tab Thickness :
- 0.232" (5.90mm)
- Width - Outer Edges :
- 1.535" (39.00mm)