DNG14-250FL-M
Manufacturer Part Number:
DNG14-250FL-M
Part of Description:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Color :
Blue
Length - Overall :
0.970" (24.64mm)
Product Status :
Obsolete
Tab Length :
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)