76-NIMD12-250C
Manufacturer Part Number:
76-NIMD12-250C
Part of Description:
NYLON INS MALE DISCONNECT 100 BA
Color :
Yellow
Length - Overall :
0.953" (24.21mm)
Tab Length :
0.307" (7.80mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)