76-NIMD22-250
Manufacturer Part Number:
76-NIMD22-250
Part of Description:
NYLON INS MALE DISCONNECT
Color :
Red
Length - Overall :
0.874" (22.20mm)
Tab Length :
0.307" (7.80mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)