DNF18250FIBX-L
Manufacturer Part Number:
DNF18250FIBX-L
Part of Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Color :
Red
Features :
Butted Seam
Gender :
Female
Length - Overall :
0.930" (23.62mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)