DNG18-187FB-3K
Manufacturer Part Number:
DNG18-187FB-3K
Part of Description:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Color :
Red
Features :
Butted Seam
Length - Overall :
0.890" (22.61mm)
Product Status :
Active
Tab Length :
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.187" (4.75mm)