DNF18-250FIB-3K
- Manufacturer Part Number:
- DNF18-250FIB-3K
- Part of Description:
- CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
- Features :
- Butted Seam
- Gender :
- Female
- Length - Overall :
- 0.840" (21.34mm)
- Tab Thickness :
- 0.032" (0.81mm)
- Tab Width :
- 0.250" (6.35mm)