ASRSFSRSF12K51A
Manufacturer Part Number:
ASRSFSRSF12K51A
Manufacturer/Brand:
JST Sales America Inc.
Part of Description:
JUMPER SRSF-91-250AS X2 2"
Manufacturer :
JST Sales America Inc.
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Socket to Socket
Contact Finish :
Brass
Contact Finish Thickness :
Length :
2.00" (50.80mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
12 AWG