0190700014-12-B9
Manufacturer Part Number:
0190700014-12-B9
Manufacturer/Brand:
Molex
Part of Description:
12" JUMPER 3075 BK001 BLACK
Manufacturer :
Molex
Product Category :
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
Color :
Black
Contact End :
Ring Terminal (#8 stud) to Cable
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Length :
12.0" (304.8mm)
Product Status :
Active
Wire Gauge :
18 AWG