ALEBLEB22K254
- Manufacturer Part Number:
- ALEBLEB22K254
- Part of Description:
- JUMPER SLEB-001T-P0.2 X2 10"
- Length :
- 10.0" (254.0mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG