ALEBLEB22K51
- Manufacturer Part Number:
- ALEBLEB22K51
- Part of Description:
- JUMPER SLEB-001T-P0.2 X2 2"
- Length :
- 2.00" (50.80mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG