M80-9230099
- Manufacturer Part Number:
- M80-9230099
- Manufacturer/Brand:
- Harwin Inc.
- Part of Description:
- F CBL CRMPD CONTACT
- Manufacturer :
- Harwin Inc.
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Red
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 11.8µin (0.30µm)
- Length :
- 11.8" (300.0mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 24 AWG