ASSHLSSHL28K305
- Manufacturer Part Number:
- ASSHLSSHL28K305
- Manufacturer/Brand:
- JST Sales America Inc.
- Part of Description:
- JUMPER SSHL-003T-P0.2 X2 12"
- Manufacturer :
- JST Sales America Inc.
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 12.0" (304.8mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 28 AWG