FSP-44A-11
Manufacturer Part Number:
FSP-44A-11
Manufacturer/Brand:
TE Application Tooling
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 11POS 3.81MM 4"
Manufacturer :
TE Application Tooling
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
Flexstrip
Length :
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
11
Pitch :
0.150" (3.81mm)