FSK-1.75A-5
Manufacturer Part Number:
FSK-1.75A-5
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 5POS 1.27MM 0.75"
Length :
0.750" (19.05mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
5
Pitch :
0.050" (1.27mm)