FSN-13.5D-24
Manufacturer Part Number:
FSN-13.5D-24
Manufacturer/Brand:
TE Application Tooling
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 24POS 1.27MM 3.5"
Manufacturer :
TE Application Tooling
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
Flexstrip
Length :
3.500" (88.90mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
24
Pitch :
0.050" (1.27mm)