FSN-61.1AB-30
Manufacturer Part Number:
FSN-61.1AB-30
Manufacturer/Brand:
TE Application Tooling
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 30POS 1.91MM 1.1"
Manufacturer :
TE Application Tooling
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
Flexstrip
Length :
1.100" (27.94mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
30
Pitch :
0.075" (1.91mm)