FSK-14D-12
Manufacturer Part Number:
FSK-14D-12
Manufacturer/Brand:
TE Application Tooling
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 12POS 1.27MM 4"
Manufacturer :
TE Application Tooling
Product Category :
Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
Cable Type :
Flexstrip
Length :
4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
12
Pitch :
0.050" (1.27mm)