FSK-42A-10
Manufacturer Part Number:
FSK-42A-10
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 10POS 3.81MM 2"
Length :
2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
10
Pitch :
0.150" (3.81mm)