FSK-31.5B-10
Manufacturer Part Number:
FSK-31.5B-10
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 10POS 3.18MM 1.5"
Length :
1.500" (38.10mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
10
Pitch :
0.125" (3.18mm)