FSK-24.5A-4
Manufacturer Part Number:
FSK-24.5A-4
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 4POS 2.54MM 4.5"
Length :
4.500" (114.30mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
4
Pitch :
0.100" (2.54mm)