FSK-61.5A-14
Manufacturer Part Number:
FSK-61.5A-14
Part of Description:
CABLE FLXSTRP 14POS 1.91MM 1.5"
Length :
1.500" (38.10mm)
Length - Exposed Ends :
0.125" (3.18mm)
Number of Conductors :
14
Pitch :
0.075" (1.91mm)