050R5-127B
- Manufacturer Part Number:
- 050R5-127B
- Manufacturer/Brand:
- Parlex USA LLC
- Part of Description:
- CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"
- Manufacturer :
- Parlex USA LLC
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 5.000" (127.00mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.140" (3.56mm)
- Number of Conductors :
- 5
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)