100R14-203B
- Manufacturer Part Number:
- 100R14-203B
- Manufacturer/Brand:
- Parlex USA LLC
- Part of Description:
- CABLE FFC 14POS 1.00MM 7.99"
- Manufacturer :
- Parlex USA LLC
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 7.992" (203.00mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.140" (3.56mm)
- Number of Conductors :
- 14
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)