100R26-457B
- Manufacturer Part Number:
- 100R26-457B
- Part of Description:
- CABLE FFC 26POS 1.00MM 18"
- Length :
- 18.0" (457.2mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.140" (3.56mm)
- Number of Conductors :
- 26
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)