100R16-76B
- Manufacturer Part Number:
- 100R16-76B
- Part of Description:
- CABLE FFC 16POS 1.00MM 3"
- Length :
- 3.000" (76.20mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.140" (3.56mm)
- Number of Conductors :
- 16
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)