HDR100IMP80F-G-V-SM
Manufacturer Part Number:
HDR100IMP80F-G-V-SM
Part of Description:
0.1" 80 PIN VERTICAL FEMALE HEAD
Insulation Color :
Black
Insulation Height :
0.205" (5.20mm)
Number of Positions :
80
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Row Spacing - Mating :
0.100" (2.54mm)