HDR100MET80F-G-V-SM
Manufacturer Part Number:
HDR100MET80F-G-V-SM
Part of Description:
1.00 MM 80 PIN VERTICAL FEMALE H
Insulation Color :
Black
Insulation Height :
0.089" (2.26mm)
Number of Positions :
80
Pitch - Mating :
0.039" (1.00mm)
Row Spacing - Mating :
0.039" (1.00mm)