HDR200MET20F-G-V-SM-DR
- Manufacturer Part Number:
- HDR200MET20F-G-V-SM-DR
- Part of Description:
- CONN HDR 20POS 0.079 GOLD SMD
- Insulation Height :
- 0.181" (4.60mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Operating Temperature :
- Pitch - Mating :
- 0.079" (2.00mm)
- Product Status :
- Active
- Row Spacing - Mating :
- 0.079" (2.00mm)