PAT-01-NN-F-20-D-A
- Manufacturer Part Number:
- PAT-01-NN-F-20-D-A
- Manufacturer/Brand:
- FiberSource, Inc
- Part of Description:
- LCP-LCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 1M
- Manufacturer :
- FiberSource, Inc
- Product Category :
- Fiber Optic Cables
- 1st Connector :
- LC/PPC
- 2nd Connector :
- LC/PPC
- Cable Diameter :
- 0.08" (2.0mm)