PAT-05-DD-B-30-S-9
- Manufacturer Part Number:
- PAT-05-DD-B-30-S-9
- Part of Description:
- SCA-SCA SM 3MM YELLOW SIMPLEX 5M
- Cable Diameter :
- 0.12" (3.0mm)